خبرنگاران ادارات کل در خوزستان تعطیل نیستند

به گزارش وبلاگ ایرانزمین، اهواز - خبرنگاران - بنا بر اعلام استانداری خوزستان ادارات کل در این استان روز شنبه نهم فروردین تعطیل نبوده و به فعالیت خود ادامه می دهند.

خبرنگاران ادارات کل در خوزستان تعطیل نیستند

به گزارش وبلاگ ایرانزمین به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان فعالیت ادارات کل در استان خوزستان با رعایت سقف 20 درصد کارکنان و لحاظ کردن دورکاری و نوبت کاری و مرخصی به سایر نیروها در روز شنبه 9 فروردین ماه 99 به روال عادی خواهد بود .

همچنین بانک های استان نیز تعطیل نیستند و تصمیم گیری برای نوبت بندی و سهمیه بندی فعالیت بانک های استان برعهده شورای هماهنگی بانک ها گذاشته شده است.

بنا به اعلام فرمانداری های ایذه ، شوش ، شوشتر و شادگان تمام اداره های این شهرستان ها تا 15 فروردین ماه تعطیل می باشند.

به گفته سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز آمار مبتلایان به ویروس کرونا در خوزستان تا ظهر روز هشتم فروردین ماه 610 نفر است که 74 نفر از آنها فوت شدند.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هشتم فروردین ماه اظهار داشت: تا به امروز 32 هزار و 332 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و 2 هزار و 378 نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت نموده و 11 هزار و 133 نفر نیز بهبود یافته اند.

ویروس کرونا که کووید - 19 نیز نامیده می گردد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا به امروز به حدود 200 کشور سرایت نموده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا شرایط فوق العاده اعلام کند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ادارات کل در خوزستان تعطیل نیستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ادارات کل در خوزستان تعطیل نیستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید