گام دوم اجرایی برای نمایشگاه کتاب مجازی، تفاهم نامه ارشاد با پست

به گزارش وبلاگ ایرانزمین، معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران تفاهمنامه همکاری ویژه نمایشگاه کتاب مجازی امضاء می کنند.

گام دوم اجرایی برای نمایشگاه کتاب مجازی، تفاهم نامه ارشاد با پست

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ ایرانزمین، جلسه هماهنگی با سازمان ها و نهاد های مختلف برای برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب با شرکت ملی پست ایران با حضور محسن جوادی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رمضان علی سبحانی فر مدیرعامل شرکت ملی پست ایران، ایوب دهقانکار مدیرعامل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، حسین صفری معاون اقتصاد و فرهنگ موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، حسن عمیدی مدیرکل دفتر مدیرعامل، امور استان ها و ارتباطات و بابک افروز مدیر کل بازاریابی و توسعه کسب و کار شرکت ملی پست برگزار شد.

مطابق این جلسه، با توجه به اهمیت برگزاری باکیفیت نمایشگاه مجازی کتاب و ضرورت دقت، حفاظت از منافع مخاطبان، ناشران و سایر اجزای حاضر در نمایشگاه، تفاهم نامه ای ما بین معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت ملی پست ایران به عنوان یکی از نهاد های تاثیرگذار در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ظرف دو هفته آینده به امضای طرفین خواهد رسید.

در این جلسه، همچنین درباره تسریع در پست کتاب با توجه به سامانه پست کتاب بحث و تبادل نظر شد تا اولین نمایشگاه مجازی کتاب در زمان برگزاری به صورت ویژه از طرف شرکت ملی پست حمایت شود.

در این جلسه محسن جوادی با یادآوری نقش مهم پست در نمایشگاه های کتاب سال های گذشته، خواستار مشارکت بیشتر شرکت ملی پست در نمایشگاه کتاب مجازی در سال جاری شد.

معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تنظیم تفاهم نامه در این زمینه را ضروری دانست و افزود: همکاری و هماهنگی مستمر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شرکت ملی پست، اقدامی مهم در راستای رشد فرهنگ کتابخوانی به شمار می آید و بر توسعه فرهنگی کشور تأثیر به سزایی خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "گام دوم اجرایی برای نمایشگاه کتاب مجازی، تفاهم نامه ارشاد با پست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گام دوم اجرایی برای نمایشگاه کتاب مجازی، تفاهم نامه ارشاد با پست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید