موزه فرش در دوران کرونا چقدر بازدیدکننده داشت؟

به گزارش وبلاگ ایرانزمین، کرونا باعث تعطیلی بسیاری از مناطق گردشگری از جمله موزه ها شد و با بازگشایی آن ها اگر چه بازدید آغاز شده، اما به روال عادی هنوز برنگشته است.

موزه فرش در دوران کرونا چقدر بازدیدکننده داشت؟

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ ایرانزمین، پریسا بیضایی مدیر موزه فرش ایران، اظهار کرد: با توجه به بازگشایی موزه ها از 4 خرداد تا به امروز و با رعایت پروتکل های بهداشتی بازدید فیزیکی از موزه ها کم است چرا که مردم همچنان ضوابط شرایط کرونا را رعایت می کنند. اما خوشبختانه ما مخاطبان خود را برای بازدید داریم که بسیار خوب استقبال می کنند.

مدیر موزه فرش ایران در ادامه گفت:تا به امروز میزان بازدید از موزه به روزی 10 نفر رسیده یعنی طی گذشت این چند روز ما 100 تا 110 نفر بازدید کننده داشتیم؛ با این حال موزه باز است و آماده پذیرای مخاطبان برای بازدید مطابق پروتکل های بهداشتی است و امیدواریم که بتوانیم با کمک هم این شرایط را پشت سر بگذاریم چراکه موزه فرش ایران شرایط سخت بسکمک را تجربه کرده از دوران جنگ گرفته تا این روز های کرونایی.

بیضایی افزود: فضای مجازی یکی از فضا هایی بود که تاثیر بسکمک در فرایند کار ما گذاشت به همین دلیل در حال حاضر به صورت جدی در حال تولید محتوای جدید و جذاب هستیم تا همچنان بتوانیم رشد بیشتری نسبت به قبل داشته باشیم چراکه این فضا به افزایش مخاطبان ما و جذب آن ها بسیار کمک می کند.

او درباره مخالفت عده ای برای بازگشایی موزه ها گفت: درست است که شرایط کرونایی کاملا برطرف نشده به هر حال ما هم باید سعی کنیم همانند دیگر مشاغل به فعالیت خود ادامه دهیم و پیش برویم، اما با رعایت پروتکل های بهداشتی چراکه با تعطیلی کاری از پیش نمی رود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "موزه فرش در دوران کرونا چقدر بازدیدکننده داشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موزه فرش در دوران کرونا چقدر بازدیدکننده داشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید