سنجه های سامانه نت سنج پلاس تا خاتمه خرداد 2 برابر می شود

به گزارش وبلاگ ایرانزمین، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان اینکه برنامه توسعه شبکه نت سنج پلاس در دستور کار واقع شده است، گفت: تعداد سنجه های سامانه نت سنج پلاس که اکنون به بالای 6هزار عدد رسیده است تا پایان خردادماه به 2 برابر افزایش می یاید.

سنجه های سامانه نت سنج پلاس تا خاتمه خرداد 2 برابر می شود

حسین فلاح جوشقانی معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ ایرانزمین با بیان اینکه سنجه های سامانه نت سنج پلاس تا سرانجام خرداد 2 برابر می شود، گفت: سامانه نت سنج پلاس در شرایط سخت وجود کرونا توانست کیفیت خدمات را به مردم نشان دهد که وجود چنین سامانه ای نیاز مردم را بیش از پیش نمایان کرده است به طوری که درحال حاضر بسیاری از اپراتورها تقاضای افزایش سنجه های این سامانه را دارند.

تعداد سنجه های سامانه نت سنج پلاس اکنون بیش از 6 هزار عدد است

وی با بیان اینکه برنامه توسعه شبکه نت سنج پلاس در دستور کار واقع شده است، گفت: تعداد سنجه های سامانه نت سنج پلاس که اکنون به بالای 6 هزار رسیده است تا سرانجام خردادماه به 2 برابر افزایش می یاید.

فلاح جوشقانی شرح داد: در حال حاضر سامانه نت سنج پلاس بیش از 98 درصد دقت است که همین موضوع باعث شده است برخی از اپراتورها که نسبت به این سامانه حساسیت داشته و مقاومت می کردند اکنون مثبت شود.

وی گفت: نظارت مردم بر فعالیت اپراتورها از طریق سامانه نت سنج پلاس باعث افزایش کیفیت خدمات توسط اپراتورها شده است به طوری که از زمان راه اندازی این سامانه ما با 100 تا 150درصد افزایش مصرف رو به رو بوده ایم.

منبع: خبرگزاری فارس

به "سنجه های سامانه نت سنج پلاس تا خاتمه خرداد 2 برابر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سنجه های سامانه نت سنج پلاس تا خاتمه خرداد 2 برابر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید