بن سلمان مثل قضیه شاهزادگان سعودی پول بگیرد خانواده ام راآزاد کند

به گزارش وبلاگ ایرانزمین به نقل از القدس العربی، عمر عبدالعزیز معارض سعودی مقیم کانادا، بیان کرد که حاضر است در ازای آزاد شدن خانواده اش، به محمد بن سلمان ولیعهد عربستان، پول بدهد.

بن سلمان مثل قضیه شاهزادگان سعودی پول بگیرد خانواده ام راآزاد کند

وی با انتشار یک فایل ویدئویی گفت: در ماه اوت سال 2018 دولت عربستان احمد و عبدالمجید 2 تن از برادران من را به همراه تعدادی از دوستانم بازداشت کرد. بعد از آن به وسیله واسطه ها به من ابلاغ شد که اگر فعالیتم را در شبکه های اجتماعی متوقف کنم برادرانم آزاد می شوند. در آن موقع، نیروهای امنیتی سعودی گوشی موبایل من را هک نموده و به تمام اطلاعاتم دسترسی داشتند. کسانی به خاطر من بازداشت شدند که هیچ ارتباطی به دنیای سیاست نداشته و حدود 2 است که در بازداشت به سر می برند.

این معارض سعودی اعلام نمود: من به دولت عربستان پیشنهاد می دهم در ازای پرداخت مبلغ 20 میلیون دلار تمام بازداشتی ها را آزاد کند. حداقل با این افراد مانند شاهزادگانی برخورد کند که توسط بن سلمان بازداشت شده و در مقابل دریافت پول آزاد شدند.

وی گفت: اطلاعاتی در مورد وجود 30 هزار زندانی سیاسی در زندان های بن سلمان است که نشان می دهد بن سلمان برای آزاد کردن این افراد درآمد هنگفتی بیش از درآمد پروژه نیوم دارد. اوضاع دولت عربستان از لحاظ مالی وخیم است و می تواند با دریافت این پولها به خود سر و سامان دهد و با آزاد کردن بازداشتی ها، وجهه خود را نیز در دنیا بهبود بخشد.

عمر عبدالعزیز یکی از دوستان جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد نظام سعودی به شمار می رود که به دست عوامل این نظام ترور شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بن سلمان مثل قضیه شاهزادگان سعودی پول بگیرد خانواده ام راآزاد کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بن سلمان مثل قضیه شاهزادگان سعودی پول بگیرد خانواده ام راآزاد کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید