مناجات خوانی مجازی حاج منصور در حرم رضوی

به گزارش وبلاگ ایرانزمین، در پی تعطیلی مجلس شب های ماه مبارک رمضان در مسجد ارک تهران، منصور ارضی برنامه مناجات خوانی مجازی خود را از کنار حرم رضوی پی گیری می نماید.

مناجات خوانی مجازی حاج منصور در حرم رضوی

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ ایرانزمین، با اعلام تعطیلی مجلس شب های ماه مبارک رمضان در مسجد ارک تهران، حاج منصور ارضی برنامه مناجات خوانی خود را به صورت مجازی و از کنار حرم نورانی حضرت رضا علیه السلام در مشهد مقدس برای مخاطبان خود دایر می نماید.

بر اساس این گزارش، مجلس شب های ماه مبارک رمضان مسجد ارک از پنجشنبه قبل از شروع ماه رمضان با مناجات خوانی حاج منصور ارضی در این مسجد شروع شده بود، اما موسسه قدیم الاحسان این برنامه را در عصر پنجشنبه گذشته و ساعاتی قبل از شروع مراسم شب هفتم ماه مبارک رمضان تعطیل گفت.

این مجلس که بنابر اعلام موسسه قدیم الاحسان با ملاحظات بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شد، به دلیل کثرت جمعیت، مورد انتقاد واقع شده بود و نهایتاً در حالی که هفت شب از آن می گذشت، تعطیل شد.

حاج منصور ارضی، مناجات خوان پیشکسوت پس از تعطیلی این برنامه، از امشب مراسم مناجات خوانی خود را در فضای مجازی پیگیری خواهد نمود و طبق اعلام صفحه رسمی او، مجلس مجازی او از امشب در جوار حرم مطهر امام هشتم، دایر خواهد بود.

این برنامه 15 دقیقه به اذان مغرب به افق تهران به وسیله صفحه hajmansourarzi-video@ در اینستاگرام پخش می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مناجات خوانی مجازی حاج منصور در حرم رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مناجات خوانی مجازی حاج منصور در حرم رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید