خبرنگاران گفت وگوی تلفنی رییس مجلس با مراجع تقلید درباره مقابله با کرونا

به گزارش وبلاگ ایرانزمین، تهران-خبرنگاران- رییس مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی تلفنی با مراجع عظام تقلید، آخرین اقدامات اجرا شده در مقابله با شیوع ویروس کرونا را تشریح کرد.

خبرنگاران گفت وگوی تلفنی رییس مجلس با مراجع تقلید درباره مقابله با کرونا

علی لاریجانی، روز یکشنبه به مناسبت فرخنده میلاد مولی الموحدین، امام علی (ع)، طی تماس تلفنی با مراجع عظام تقلید، حضرات آیات عظام صافی گلپایگانی، وحید خراسانی، مکارم شیرازی، شبیری زنجانی، سبحانی، جوادی آملی، نوری همدانی، علوی گرگانی و مظاهری، سالروز ولادت مولای متقیان حضرت امام علی (ع) را تبریک گفت و درباره آخرین اقدامات اجرا شده در سراسر کشور و شهر مقدس قم در مقابله با شیوع ویروس کرونا، فرایند برطرف نیازمندی های مردم و تجهیز مراکز درمانی با ایشان گفت وگو کرد .

در این گفت وگوها، مراجع عظام تقلید با اظهار قدردانی از پیگیری های رییس مجلس شورای اسلامی و اقدامات صورت گرفته در کشور، بر ضرورت هرچه بیشتر رسیدگی به نیازمندی های عموم در شرایط کنونی و تدابیر لازم در مقابله با ویروس کرونا تاکید و برای دفع بلا و برطرف بیماری از جامعه اسلامی دعا کردند و صحت مسلمین و شفای مبتلایان را از خداوند متعال طلب کردند.

به گفته کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت تا روز شنبه - هفدهم اسفندماه- شمار مبتلایان به کرونا ویروس 5 هزار و 823 نفر و تعداد جان باختگان 145 نفر بوده اند.

در این مدت 1669 نفر بهبود یافته اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران گفت وگوی تلفنی رییس مجلس با مراجع تقلید درباره مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران گفت وگوی تلفنی رییس مجلس با مراجع تقلید درباره مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید