بازگشت باجه ها به عوارضی آزادراه تهران-شمال

به گزارش وبلاگ ایرانزمین، خبرنگاران : در حالی که منطقه یک آزادراه تهران-شمال اسفندماه سال گذشته افتتاح شده و از همان شروع عوارضی در این جهت به صورت الکترونیکی محاسبه و دریافت می شد، به تازگی باجه ها در آزادراه تهران-شمال فعال شدند و عوارض را به صورت دستی از مردم می گیرند.

بازگشت باجه ها به عوارضی آزادراه تهران-شمال

به گزارش وبلاگ ایرانزمین به نقل از ایسنا، اسفندماه سال گذشته منطقه یک آزادراه تهران-شمال با حضور رئیس جمهوری، وزیر راه و شهرسازی و دیگر مسئولان افتتاح شد تا یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی و راهسازی کشور که به گفته مسئولان جزو پیشرفته ترین پروژه های چهل ساله اخیر بود، رونمایی گردد.

یکی از ویژگی های این آزادراه، الکترونیکی بودن پرداخت عوارض در این راستا است و مردم دیگر نیازی نبود برای پرداخت عوارض این آزادراه در صف های طولانی باجه های آن منتظر بمانند.

اما بر اساس اطلاعات و اخبار به دست آمده خبرنگار ایسنا به تازگی باجه های عوارضی به آزادراه تهران-شمال بازگشتند و مردم مانند گذشته باید در صف های طولانی منتظر پرداخت کردن عوارض آزادراهی شان باشند.

البته باجه های عوارضی در راستا برگشت فعال نیستند و مردم به صورت الکترونیکی آن را پرداخت می نمایند اما در راستا برگشت از جاده چالوس به سمت تهران باید در انتهای راستا در صفوف ماشین ها منتظر بمانند تا عوارضشان را که نداده اند پرداخت نمایند.

با توجه به اظهارات گذشته مسئولان شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و سرمایه گذاران آزاد راه های مختلف به نظر می رسد، دلیل بازگشتن باجه های عوارضی به آزادراه تهران-شمال این مسئله است که مردم عوارض الکترونیکی شان را پرداخت نمی نمایند و سرمایه گذاران نمی توانند بیش از این منتظر بازگشت سرمایه شان به وسیله عوارضی هایی که مردم نمی دهند، باشند.

منبع: اقتصادنیوز

به "بازگشت باجه ها به عوارضی آزادراه تهران-شمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت باجه ها به عوارضی آزادراه تهران-شمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید