امیدواری سلطانی فر به غلبه بر کرونا و حضور آبرومندانه در توکیو

به گزارش وبلاگ ایرانزمین، متن پیغام نوروزی مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به این توضیح است:

امیدواری سلطانی فر به غلبه بر کرونا و حضور آبرومندانه در توکیو

یا مقلب الفلوب والابصار

یا مدبراللیل والنهار

یا محول الحول والحوال

حول حالنا الی احسن الحال

فرا رسیدن سال 1399 هجری شمسی را به تمام هموطنانم در سراسر کشور و همچنین ایرانیانی که در نقاط دیگر دنیا زندگی می نمایند تبریک و تهنیت عرض می کنم و امیدوار هستم که سال جدید سرشار از موفقیت و سلامتی برای همه مردم دنیا باشد.

سال جدید را در حالی شروع می کنیم که بیش از 160 کشور دنیا گرفتار ویروس منحوس کرونا هستند و تعدادی از هموطنان ما و مردم سایر کشورها در اثرابتلا به این بیماری جان خود ر از دست دادند. امیدوار هستیم با کوشش هایی که توسط مدافعان عرصه سلامت، پزشکان، پرستاران، مدیران بخش بهداشت و درمان کشور و همه مدیران دستگاه های اجرایی و نیروهای مسلح در حال اجرا است و با همت و همکاری که مردم ما دارند در کوتاه ترین زمان ممکن بر این ویروس منحوس غلبه بکنیم و به امید خدا سالی توام با برکت و موفقیت برای تمام ملت و سال موفقی برای ورزش و قهرمانان ما در عرصه مسابقات مهم بین المللی خصوصا المپیک و پارالمپیک باشد.

سال جاری سال بسیار حساسی است و باید یک حضور آبرومند در این مسابقات مهم داشته باشیم.

همچنین امیدوارم سال خوبی برای جوانان ما خصوصا جوانانی که عضو بیش از سه هزار سازمان مردم نهاد وابسته به وزارت ورزش و جوانان هستند باشد. خوشبختانه تمام این سمن ها در رویدادها، حوادث و مناسبت ها توانستند نقش خود را در جهت یاری به مردم و حل مسائل کشور ایفا بنمایند و ان شاء الله از بین این اعضای سمن ها و جوانان کوششگر امروز مدیران آینده کشور انتخاب خواهند شد و دعا می کنیم سال 1399 مسائل سال 1398 را در ابعاد مختلف نداشته باشیم و همدلی مردم باعث گردد جهت رشد و توسعه را در کشور با سرعت بیشتری ادامه بدهیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "امیدواری سلطانی فر به غلبه بر کرونا و حضور آبرومندانه در توکیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدواری سلطانی فر به غلبه بر کرونا و حضور آبرومندانه در توکیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید