افشاگری انصاری فرد در مورد وزیر ورزش و دلایل استعفایش

به گزارش وبلاگ ایرانزمین، شاید آقایان تصور می کردند بعد از رفتن برانکو باید فردی مثل انصاری فرد بیاید و آرامش را بر پرسپولیس حکمفرما کند ولی حالا آنها منافعی دارند که با خصوصیات اخلاقی ام سازگار نیست.

افشاگری انصاری فرد در مورد وزیر ورزش و دلایل استعفایش

وبلاگ ایرانزمین- استعفای ناگهانی انصاری فرد باعث شد تا اتفاقات پس پرده هیات مدیره پرسپولیس تا حدودی عیان گردد. با تمام نقدهایی که به عملکرد انصاری فرد وارد است اما داستان هیات مدیره پرسپولیس ماجرای عجیبی دارد. هیات مدیره ای که تعیین نیست خروجی آن دقیقا از زمان انتخاب برای پرسپولیس چه بوده. با این همه انصاری فرد دیشب در برنامه فوتبال برتر با صحبت های خود عملا افشا کرد که در این مدت تحت حمایت وزیر ورزش نبوده و حتی از بی احترامی اعضای هیات مدیره نسبت به خودش حمایت هم می نموده صحبت هایی که به نظر معنی آن سرانجام کار انصاری فرد رد پرسپولیس است.

متاسفانه بدون اطلاع من حسین قدوسی را که از یاران باوفای باشگاه پرسپولیس بوده و فردی زحمتکش و دلسوز و کاربلد محسوب می گردد برکنار کردند.

بعد از این اتفاق اعضای هیات مدیره خبر و این برکناری را بدون هماهنگی با من روی رسانه های اجتماعی باشگاه منتشر کردند که وقتی من این خبر را خواندم شوکه شدم.

انصاری فرد تاکید نمود: به دنبال این موضوع رسول پناه از لفظ بسیار جسارت آمیزی در قبال من استفاده کرد. او پیغامی را با این مضمون برایم ارسال کرد، جای تاسف است که رئیس هیات مدیره یک باشگاه این چنین به مدیرعاملش توهین می نماید. او پیغام داد خبر مصوبه هیات مدیره را که در اپلیکیشن باشگاه منتشر شده،سایت باشگاه تحریف نموده است، لذا خواهشمند است نسبت به اصلاح آن اقدام کنید و قدوسی طبق مصوبه هیات مدیره همکاری اش با باشگاه غیر قانونی خواهد بود و در صورت ادامه همکاری وی،عواقب آن بر عهده جنابعالی است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یادآور شد: درگیری های ما با اعضای هیات مدیره باشگاه در این مدت خیلی زیاد بود ولی من نمیخواستم به خاطر آرامش پرسپولیس طرفداران این مسائل را متوجه شوند. آنها کار را به جایی رساندند که دیگر جای ماندن من نیست چون مدیرعاملی که نتواند مدیر روابط عمومی اش را خودش انتخاب کند حتما اختیار ندارد. بعد از جدایی عرب، با وجود جای خالی دو ماهه در هیات مدیره، هنوز به عنوان هیات مدیره انتخاب نشده ام و این موضوع خودش نشان دهنده همه چیز است.

وی خاطر نشان کرد: امروز در نشست هیات مدیره صراحتا اعلام کردند وزیر ورزش خواسته که قدوسی نباید در باشگاه پرسپولیس باشد، من هم سوال کردم به چه دلیل او نباید باشد، فقط یکی از دلایل را به من منتقل کنید. آنها گفتند اسپانسر باشگاه مدعی است که قدوسی با ما همکاری نمی نماید درحالی که قدوسی شبانه روز برای این باشگاه زحمت کشیده است.

وی در پاسخ به این سوال که با این شرایط موضع خودش چه خواهد بود، گفت: موضع من این است، این باشگاه مبارک خودشان باشد. در این 7،8 ماه با امثال قدوسی ها با تمام وجود برای این باشگاه کوشش کردیم، در هیات مدیره باشگاه خیلی اهانت ها به من شد اما من صورتم را با سیلی سرخ نگه داشتم. هاشمی 6 جلسه غیبت می کرد اما در جلسه هیات مدیره وقیحانه به من جسارت می کرد. من توهین ها و بی ادبی های آنها را به وزیر ورزش گزارش کردم و بارها گفتم که دل این هیات مدیره با ما نیست و نمی خواهند ما پیروز شویم، حتی گفتم که آنها چهار چرخ باشگاه را فلج نموده اند چون بحث های اقتصادی خوبی داشتیم و در آمدزایی های خوبی صورت گرفت اما هیج اتفاقی رخ نمی داد.

انصاری فرد توضیح داد: با ادامه کار متوجه شدم به هر دری می زنیم آن را می بندند. نمی دانم این اتفاق از چه مقامی انجام شده است چون حتی با بانک گردشگری در حال انعقاد قرارداد بودیم اما جالب است بدانید صبح امروز معاون اقتصادی ام را حتی به ساختمان راه ندادند.

مدیرعامل سرخپوشان در پاسخ به این سوال که آیا از سمت خود استعفا می دهد یا خیر گفت: بله. من از طرفداران عزیز پرسپولیس عذرخواهی و افتخار می کنم نیرویی مثل حسین قدوسی داشتیم. با تمام وجود با هم کار کردیم و نتیجه اش را هم گرفتیم، تیم ما با 10 اختلاف امتیاز در صدر جدول است ولی هیات مدیره ای که از جانب وزیر ورزش حمایت می شد ما را همراهی نکرد. در سه ماهی که رسول پناه به عنوان رئیس هیات مدیره انتخاب شد متوجه شدم که وزیر فقط با وی امورات را هماهنگ می نماید و دیگر هیچ ارتباطی با من نداشت. آنها جلسات مخفیانه برگزار می کردند و این موضوعات همه نشان می دهد ماهیت کار چیست.

وی اضافه نمود: سوالم از وزیر این است اگر به من اعتقادی نداشتید چرا این کار را کردید؟ سلطانی فر هر روز وعده می داد که شما عضو هیات مدیره می شوید ولی من به او گفتم وقتی این اتفاق نمی افتد سایر اعضا مدعی می شوند که وزیر من را قبول ندارد و به همین دلیل هر چه از دهانشان در می آید به من می گویند. هاشمی در آخرین جلسه هیات مدیره در حضور جمع توهین هایی به من کرد که شرمم می آید آنها را به زبان بیاورم.

انصاری فرد اضافه نمود: با ادامه این فرایند به صلاح پرسپولیس نیست که در اینجا بمانم و به همکاری ام ادامه دهم. مطمئن هستم با رفتن من زیر ساخت هایی که آماده کردم گشایش پیدا خواهد نمود و باشگاه به درآمدزایی خوبی می رسد.در این بین خبیری، یلوه و قدوسی و ... که با من کار می کردند زحمات زیادی کشیدند آن هم با وجود کارشکنی هایی که هیات مدیره انجام می داد.

وی در مورد مطالبات برانکو و بودیمیر گفت: منابع اقتصادی خوبی وجود دارد که بستر آن آماده شده اما همکاری صورت نمی گرفت. متوجه شدم که با شرکت آتیه داده پرداز که خودم آنها را به پرسپولیس آوردم هماهنگ شده اند و برخلاف اطلاع من کارهایی انجام می دهند که مدیرعامل را از این بحث خارج نمایند. آقایان در دو سه جلسه اخیر صراحتا اعلام کردند قدوسی مانع درآمدزایی آسیا داده پرداز است درحالی که این حرف غلط بود.

انصاری فرد در مورد اینکه فکر نمی نماید این موضوع با صحبت کردن با وزیر ورزش حل گردد تاکید نمود: خیر،چون به من جسارت می گردد و وزیر از آنها حمایت می نماید. اینها نشان می دهد که هیات مدیره با وزیر ورزش هماهنگ است و من این وسط یک غریبه هستم. شاید آقایان تصور می کردند بعد از رفتن برانکو باید فردی مثل انصاری فرد بیاید و آرامش را بر پرسپولیس حکمفرما کند ولی حالا آنها منافعی دارند که با خصوصیات اخلاقی ام سازگار نیست.

وی تاکید نمود: طرفداران پرسپولیس بدانند مسئله ای ایجاد نمی گردد و این نفرات حتما پول خواهند آورد. هنگامی که کالدرون رفت وزیر گفت 300 هزار دلار او آماده است ولی با وجودی که قرار بود این پول را بدهند هیچ کمکی صورت نگرفت. فقط یک بار رسول پناه دو میلیارد پول آورد که قرار بود از بانک گردشگری بگیریم و پس بدهیم که این قرارداد هم منعقد نشد. آقایان کار را به جایی رساندند که علیرغم میل باطنی از باشگاه پرسپولیس خداحافظی کنیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "افشاگری انصاری فرد در مورد وزیر ورزش و دلایل استعفایش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری انصاری فرد در مورد وزیر ورزش و دلایل استعفایش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید