کشف انبار بزرگ احتکار شرکت های دارویی، 54 میلیون دستکش خریداری شده با ارز دولتی!

به گزارش وبلاگ ایرانزمین، مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران با اعلام کشف 27میلیون جفت دستکش در شهر ری توسط سازمان اطلاعات سپاه، گفت: در پشت صحنه این احتکار دو شرکت واردکننده دارو بودند که هم اکنون دوتن از عوامل این دو شرکت در بازداشت هستند.

کشف انبار بزرگ احتکار شرکت های دارویی، 54 میلیون دستکش خریداری شده با ارز دولتی!

به گزارش گروه اقتصادی وبلاگ ایرانزمین، احمد جعفری نسب مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران در گفتگویی گفت: به همت سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه، امروز 27 میلیون جفت دستکش در شورآباد شهرری که متعلق به دو شرکت وارد کننده دارویی بود کشف شد و طی آن دونفر از عوامل این دو شرکت بازداشت شدند.

وی با اعلام وارداتی بودن این دستکش ها، ادامه داد: هنوز قاچاق بودن این کالا ها مشخص نشده چرا که این شرکت ها مدعی هستند این دستکش ها را با ارز وارد کرده اند و مجوزات لازم را نیز دارند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه این اقلام هم اکنون برای توزیع در اختیار هیأت امناء وزارت بهداشت قرار گرفته است، گفت: ماسک های معمولی هنوز به قیمت 500 تومان تومان عرضه می شوند و داروخانه نیز می توانند در صورت دارا بودن اقلام بهداشتی آن ها را به فروش برسانند.

جعفری نسب افزود: ظرف دو روز گذشته هم تعداد 12 هزار و 7700 عدد ماسک به ترتیب در شهرستان های ملارد و ری کشف شده است.

وی در پایان ابراز داشت:با تشکیل شعبات ویژه سازمان تعزیرات، 48 ساعته حکم را خارج از نوبت صادر می کنیم و مردم نیز گزارشات خود را از طریق سامانه 135 به ما اطلاع دهند.

منبع: فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کشف انبار بزرگ احتکار شرکت های دارویی، 54 میلیون دستکش خریداری شده با ارز دولتی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف انبار بزرگ احتکار شرکت های دارویی، 54 میلیون دستکش خریداری شده با ارز دولتی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید