خبرنگاران انبار بزرگ دستکش های لایتکس در خاوران لو رفت

به گزارش وبلاگ ایرانزمین، تهران- خبرنگاران- رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت از پلمب یک انبار بزرگ در حوالی خیابان خاوران و کشف بیش از 700 هزار دستکش لایتکس به ارزش پنج میلیارد ریال خبر داد.

خبرنگاران انبار بزرگ دستکش های لایتکس در خاوران لو رفت

به گزارش روز جمعه پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ، سرهنگ یعقوبعلی رجبیان گفت: روز گذشته گزارشی مبنی بر اینکه مالک انباری در حوالی خیابان خاوران مقادیر زیادی اقلام بهداشتی جمع آوری کرده است و با قیمت های غیر واقعی به بازار مصرف توزیع می کند، تیمی از ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند و با رصدهای اطلاعاتی تعیین شد که این خبر صحت دارد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت، این انبار فاقد مجوز نگهداری اقلام بهداشتی است، گفت: دستور بازداشت متهم و بررسی داخل انبار از مرجع قضائی اخذ شد و تیمی از ماموران با هماهنگی مقام قضائی، به انبار مورد نظر اعزام و پیروز شدند در بازرسی از این محل 700 هزار دستکش لایتکس و مقادیری لوازم و ادوات برای ساخت و تولید مواد ضد عفونی کشف کنند.

رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه مالک انبار دستگیر شد، گفت: انباری مذکور با دستور قضائی پلمب و متهم روانه دادسرا شد.

کشف 10 میلیاردی دستکش و ژل ضد عفونی کننده در منطقه نواب

رئیس کلانتری 112 ابوسعید از کشف یک میلیون جفت دستکش، هزار ژل ضدعفونی کننده و یک هزار و 500 لیتر محلول ضدعفونی کننده احتکار شده در 4 انبار در محدوده اتوبان نواب به ارزش 10 میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ چنگیز ایدون در این باره گفت: در رصدهای اطلاعاتی تعیین شد فردی با همکاری همدستانش در چهار انباری در محدوده اتوبان نواب مقدار فراوانی ژل های ضد عفونی کننده و دستکش های یک بار مصرف و ... دپو و جمع آوری کرده است.

کلانتر محله نواب با اشاره به اینکه مالک این انباری ها شناسایی شد، گفت: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی و اداره تعزیرات به انبارهای اعلام شده اعزام و در مجموع یک میلیون جفت دستکش، هزار ژل ضدعفونی کننده و یک هزار و500 لیتر محلول ضدعفونی کننده در کنار تجهیزات پزشکی که در این انبارها وجود داشت به دست آوردند.

این مقام پلیسی با اشاره به اینکه در این رابطه 2 متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند کشف سایر جزئیات پرونده در دستور کار واقع شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران انبار بزرگ دستکش های لایتکس در خاوران لو رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران انبار بزرگ دستکش های لایتکس در خاوران لو رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید