بشار رسن: قطعا از پرسپولیس جدا می شوم

به گزارش وبلاگ ایرانزمین، پیشنهادهای زیادی از تیم های کشورهای حوزه خلیج فارس و اروپا از جمله اسپانیول اسپانیا دارم.

بشار رسن: قطعا از پرسپولیس جدا می شوم

به گزارش وبلاگ ایرانزمین بشار رسن ستاره عراقی پرسپولیس در سالهایی که در این تیم حضور داشت اگر چه توانست خود را به عنوان یکی از استعدادهای آسیا مطرح کند اما با توجه به نارضایتی هایی که در این سالها به لحاظ اقتصادی داشته به احتمال فراوان آخرین فصل خود در این تیم را سپری خواهد نمود. او در گفت وگو با روزنامه قطری الوطن این موضوع را تایید نموده. البته به گفته خود رسن او به دنبال تجربه فضای جدیدی است. موضوعی که باعث میگردد جدایی اواز پرسپولیس بیشتر رنگ واقعیت به خود بگیرد.

این آخرین فصل حضورم در پرسپولیس به عنوان یک تجربه پیروز در یکی از مطرح ترین تیم های قاره آسیا است. البته پرسپولیس تمایل زیادی برای تمدید قراردادم دارد، اما اکنون منتظرم ببینم شرایط مرتبط با ویروس کرونا چگونه خواهد شد. خودم هم به دنبال تجربه بازی در لیگ دیگری هستم و پیشنهادهای زیادی از تیم های کشورهای حوزه خلیج فارس و اروپا از جمله اسپانیول اسپانیا دارم. این موضوع هم فقط در حد تماس ها است و دریافت تصمیم جدید با توجه به شرایط کنونی شاید با تاخیر روبرو گردد. با انتها یافتن همه گیری جهانی ویروس کرونا اتفاق جدیدی برای من رخ می دهد.

هافبک تیم پرسپولیس درباره پیشنهادش از لیگ ستارگان قطر گفت: در واقع تماس ها و مذاکراتی از قطر وجود دارد که بیشتر از یک تیم است، اما این موضوع در شرایط کنونی و شیوع ویروس کرونا به تاخیر می افتد. همه منتظر ببینند چه شرایطی پیش خواهد آمد. به ویژه اینکه لیگ ها لغو شدند و قراردادم با پرسپولیس نیز ماه ژوئن (خرداد) انتها می یابد. نمی دانم بازی ها همچنان تا فصل بعدی دچار تعویق یا لغو می شوند یا خیر.

بشار رسن ادامه داد: تمرین های فردی را در عراق انجام می دهم تا آمادگی ام حفظ گردد. چیزی که باعث افزایش سطح فنی من پس از بازگشت دوباره به میدان رقابت ها خواهد شد. تمام تیم ها پس از بازگشت به تمرین های گروهی به 2 یا 3 هفته زمان برای آماده سازی جهت رقابت احتیاج دارند.

بازیکن پرسپولیس در سرانجام گفت: در صورت بازگشت به عراق برای تیم نیروی هوایی بازی می کنم که نزدیکترین به من است. البته همه می دانند دنیای امروز فوتبال درباره انتخاب تیم ها بسیار حرفه ای است. اولویت با تیمی است که جایگاهش را در قلب بازیکن دارد. من با تیم پرسپولیس برابر تیم های عظیم و شناخته شده قطری همانند السد در لیگ قهرمانان آسیا بازی کردم. تیمی که بازیکنان برجسته و عظیمی دارد

منبع: همشهری آنلاین

به "بشار رسن: قطعا از پرسپولیس جدا می شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بشار رسن: قطعا از پرسپولیس جدا می شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید