اعزام 334 دستگاه باربری لرستان به بندر امام خمینی(ره)

به گزارش وبلاگ ایرانزمین، خبرنگاران/لرستان مدیرکل راهداری لرستان گفت: از یکم تا دوازدهم فروردین 99، 334 دستگاه از ناوگان باری استان برای حمل کالاهای اساسی به بندر امام خمینی(ره) اعزام شده است.

اعزام 334 دستگاه باربری لرستان به بندر امام خمینی(ره)

عباس شرفی امروز در جمع وبلاگ ایرانزمین با اشاره به اینکه از ابتدای فروردین ماه تا به امروز 334 دستگاه از ناوگان باری لرستان برای حمل کالاهای اساسی به بندر امام خمینی(ره) اعزام شده است، اظهار کرد: در روز دوازدهم فروردین 36دستگاه از ناوگان باری اعزام شد.

وی گفت: علیرغم تعطیلات نوروزی و محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا، با تدابیر سازمان راهداری و کوشش جهادی فعالان حمل و نقل جاده ای، تا به امروز هیچگونه وقفه ای در انتقال کالاهای اساسی از مبدا بندر امام به سایر نقاط کشور اتفاق نیفتاده و کالاهای مورد احتیاج به موقع در اختیار مردم قرار گرفته است.

شرفی از رشد 897درصدی صدور بارنامه حمل کالا در دوازدهم فروردین سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته اطلاع داد و اظهار کرد: در دوازدهم فروردین سال جاری تعداد 299 فقره بارنامه حمل کالا در استان صادر شد، این در حالی است که سال گذشته در همین روز 30فقره بارنامه صادر شده بود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان ادامه داد: درمجموع از یکم تا دوازدهم فروردین 99، تعداد سه هزار و 323 فقره بارنامه در استان صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با دو هزار و 117 فقره بارنامه صادره، 57درصد افزایش دارد و این نشان دهنده همکاری توام با تعهد و تعصب فعالان حمل و نقل کالای استان نسبت به تخلیه بنادر و حل مسائل کشور در برهه حساس کنونی است که قدردان زحمات بی دریغ تمام این عزیزان به ویژه شرکت ها و رانندگان فعال در حمل و نقل کالای استان لرستان هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعزام 334 دستگاه باربری لرستان به بندر امام خمینی(ره)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعزام 334 دستگاه باربری لرستان به بندر امام خمینی(ره)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید